WATCHGUARD

1996 yılında kurulan WatchGuard Technologies, dünyanın genelinde yüzbinin üzerinde mutlu son kullanıcıya firmaya sahiptir. Ar-Ge firması olması nedeniyle zaman içerisinde tüm ürünlerin teknolojisi, performansı ve özellikleri muazzam ölçüde gelişmiş ve artmıştır.

Buna bağlı olarak WatchGuard’ın temel felsefesi her zaman aynı kalmıştır: Kolayca yönetilip denetlenebilen en sağlam güvenliği en iyi fiyata sunmak.

WatchGuard’ ın her şeyi bir arada sunan XTM ve XTMv çözüm ailesi, küçük ve orta boy işletmeler için büyük firma kalitesinde ağ koruması sunarak ağınızın güvenli ve çalışanların verimliliğinin yüksek olmasını sağlar. Ayrıca interneti bir güvenlik riskinden çok, işletmeye güç sağlayacak bir makinaya dönüştürür.

WatchGuard XTM, sınıfında eşi olmayan yetenek yelpazesi ile organizasyonların güçlü bir güvenlik ve kabul edilebilir bir kullanım politikasını tanımlamasına, uygulamasına ve denetlemesine olanak sağlar.

WatchGuard aşağıdaki faydaları kurumlara sağlamaktadır:

* Kaynakların korunması - Güçlü güvenlik duvarı ile birlikte kötü niyetli programları ve izinsiz girişleri önler.
* Erişim – Lokasyonları güvenli şekilde birbirine bağlar ve sık seyahat eden kişilerle sanal çalışanların her yerden, her zaman ve hemen her cihazla kurum kaynaklarına erişebilmesini sağlar.
* Kablosuz Erişim - XTM’ nin sınıfında en iyi olan güvenliğini WLAN ağına genişletebilirler.
* Çalışanların internet kullanımını WebBlocker (internet filtresi), spamBlocker (yığın ileti engelleyici), uygulama kontrolü ve reputasyon destekli savunma ile korurken, IT yöneticilerine de kullanıcıların interneti nasıl kullandığı konusunda derinlemesine bir bilgi sağlar.

Arena olarak, uçtan uca çözümler sunma gücüne sahip olan uzman kadromuz ve katma değerli iş modelimiz ile; WatchGuard markasının tüm çözümlerini iş ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın müşterilerine doğru zamanda ve uygun finansal modeller ile ulaştırmayı hedefliyoruz.

Ürün Portföyü

Ağ Güvenliği

Ağ Güvenliği, bilgisayar ağının güvenliğini ilgilendiren her türlü bileşen ve ağ trafiği ile ilgili kurumsal stratejidir. »

E-Posta Güvenliği

e-Posta Güvenliği bir e-posta hesabı ya da hizmetinin erişim ve içerik güvenliğini sağlamak için kullanılan toplu önlemleri ifade eder. »

Web Güvenliği

Her gün milyonlarca kişi web sitelerini ziyaret etmekte, çeşitli programlar aracılığıyla birbirleriyle sohbet etmekte ve bilgisayarlarına çeşitli programlar indirmektedir. »

Veri Koruması ve Şifreleme

Kurumsal bilgilerinizin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini garanti altına almak konusunda güvenlik üreticileri uç noktadan buluta kadar çözümler sağlamaktadır. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Güvenlik

GÜVENLİK, “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” olarak isimlendirilen üç unsurdan oluşur »