VIEWSONIC

ViewSonic 1987 yılında kurulmuş, görüntüleme sektöründeki ana oyunculardan birisi olarak görüntülemenin günlük yaşantımızın değişiminin bir parçası olduğuna inanmıştır. ViewSonic 25 yılı aşkın süredir görüntüleme teknolojileri geliştirerek bu konuda pazar liderliğini kanıtlamıştır. Dünya genelinde 30 'dan fazla ülke ofisi ve 125 'den fazla ülkede satılan pazarı domine eden yenilikçi ürünleri ve iş ortaklarına verdiği önem bunun göstergesidir.

ViewSonic günümüzde farklı segmentlerdeki LED Monitörleri, dokunmatik ekranları, geniş format kurumsal ekranları ve sanallaştırma çözümleri ile bağlanılabilirlik ve paylaşımın öneminin farkındadır. Her zaman müşterileri ve iş ortaklarına kaliteli bir hizmet anlayışı, interaktif ve entegre çözümler sunan, onların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak ürünler geliştirme hedefindedir. Viewsonic sanallaştırma ürünlerini iki ayrı sınıfta yer almaktadır . İnce İşlemci ve Sıfır İşlemci İnce istemciler, yazılım veya bir browser için özel erişimlerle merkezi servera bağlanan basit yapıda, disksiz , katı halde fansız donanımlardan oluşan cihazlardır. Arena , 2015 Ocak ayından bu güne ViewSonic distribütörüdür.

Ürün Portföyü

İnce İstemciler

Yazılım veya bir browser için özel erişimlerle merkezi servera bağlanan basit yapıda, disksiz , katı halde fansız donanımlardan oluşan cihazlardır. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Bulut

İhtiyaç duyduğunuz yazılım, donanım ve barınma ihtiyaçlarının size uzak bir veri merkezinden internet ile servis olarak sunulmasıdır »