ARENA, POLYCOM YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU

Türkiye’nin Teknoloji Devi ARENA, Yeni Yönetim Modeli ve Uzman Kadrosu ile Katma Değerli Hizmetler Sunmaya devam ediyor.

Kurumsal çözümler sunma anlayışı ile ürün gamına dünyanın en güçlü üreticilerini eklemeye devam eden Arena, Polycom ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Polycom, Inc (Nasdaq: PLCM), dünyada video, ses, ve içerik alanında iletişim çözümleri ve İşbirliği (UC&C) sunan üreticiler arasında endüstri lideri bir firmadır. Polycom, çözümleri sayesinde şirketlerin coğrafi olarak dağınık iş güçlerini bir araya getirir. Organizasyonların seyahat masraflarını azaltmanın yanı sıra verimliliği artıran çözümler sunulmaktadır. Polycom un Telepresence, video, ses, services ve people connect çözümleri sayesinde birçok farklı lokasyon da farklı ara birim cihazları ile çalışanlar bir birleri ile on line veya offline etkileşimde bulunma fırsatına sahip oluyorlar.

Özel sektörden kamuya, farklı sektörel ve yapılardaki organizasyonlar Polycom un sunduğu çözümleri kullanarak;
1. Çalışanların lokasyon bağımsız “yüz yüze” elde ettikleri iletişim sayesin de yapılan yatırımların geri dönüşü hızlıca geri kazanılır.
2. Doğru insanları bir yere toplamak için harcanan zaman, masraf ve karbon salınımı gibi etkenlere direk pozitif katkısı bulunur.
3. Eldeki kaynakların doğru ve en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.
Kısacası günümüz ekonomisinde Polycom mantıklı bir yatırım kararıdır.

Arena Bilgisayar Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy “Katma Değerli İş Modeli İle; Yazılım, Donanım ve Servis ile uçtan uca çözüm sunan bir yapıda, güçlü markalarımız ve çözümlerimiz ile hizmet vermenin hedefi ve heyecanı içerisindeyiz.

20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza, %80’i mühendislerden oluşan teknik kapasitesi yüksek güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası teknik destek sunuyor, ihtiyaç olan her noktada hem kendilerine hem de müşterilerine eğitimler gerçekleştiriyoruz. Yaygın servis ve kurulum ağımız ile iş ortaklarımıza güç katıyoruz. Uzman kadromuz ile iş ortaklarımıza son kullanıcı ile temaslarında da danışmanlık hizmeti sunarak; gerçek katma değeri sunuyoruz. Tüm bunların yanında, sorumlulugunu taşıdıgımız tüm markalarımızda demo ürünlerimizi iş ortaklarımızın hizmetine sunuyor ve Arena bünyesinde bulunun demo merkezimiz ile de tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerine kendilerini evinde gibi hissedecekleri bir demo ortamı sunmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Dünya’da ve Türkiye’de sunduğu Bütünleşik iletişim çözümleri ile önemli bir fark yaratan Polycom ile el ele ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın değerli müşterilerine, uçtan uca çözüm yeni bir çözüm sunacak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bünyemizde kurduğumuz uzman Polycom mühendis kadrosu ve KOBI odaklı bakış açımız ve KOBI ekbimiz ile de iş ortaklarımıza Bütünleşik İletişim ve Video Konferans Çözümleri özelinde de önemli katma değerler sunacak, işlerinin geliştirilmesi yönünde değerli bir adım atmış bulunmaktayız.