ARENA, DELL İŞBİRLİĞİYLE İSTANBUL ve GAZİANTEP'TE İŞ ORTAKLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Arena, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve bilgi birikimi ile oluşturulan “VALUE iş modeli” kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında yer alan Arena iş ortakları ile biraraya gelmeye devam ediyor. 7 Nisan 2015 tarihinde İstanbul'da ve 9 Nisan 2015 tarihinde Gaziantep'te gerçekleştirilen etkinliklerde, Arena Value Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay Işık'ın ve Dell yöneticilerinin yaptığı sunumlar ile yeni teknolojiler, pazardaki gelişmeler ve stratejiler iş ortakları ile paylaşıldı. Etkinlikler iş ortakları tarafından yoğun ilgi ile karşılandı.

Konuyla ilgili olarak Arena VALUE Pazarlama Direktörü Tuncay Işık, şu sözleri ifade etti;


"İş ortaklarımız ile oluşturduğumuz güç birliğine inancımız çok büyük. Arena’nın sektörde sahip olduğu gücü iş ortaklarımızın gelişimi ve güçlenmesi için kullanıyoruz. Arena Value olarak, iş ortaklarımıza ve müşterilerine, ihtiyaçları olduğu her an Türkiye'nin her noktasında eğitimler gerçekleştiriyoruz. Danışmanlık hizmeti veren uzman kadromuz da, her zaman iş ortaklarımızın son kullanıcı temaslarında yanlarında olmaya devam ediyor. Aynı zamanda, sorumluluğunu taşıdığımız tüm markalarda demo ürünlerimizi iş ortaklarımızın kullanımına sunuyor, ayrıca Arena bünyesinde bulunun Dell demo merkezimizde, iş ortaklarımız ve müşterilerinin kendilerini ofislerinde gibi hissedecekleri bir ortamda ürünleri deneyimlemelerini sağlıyoruz.

Dell işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikler kapsamında İstanbul ve Gaziantep'li iş ortaklarımıza, yeni nesil Dell sunucuları, depolama ürünleri, networking güncellemeleri ve uçtan uca çözümlerimizi aktardık. Türkiye'nin dört bir yanına ulaşarak bütün iş ortaklarımız için faydalı olmak en büyük hedefimiz."