#
Güvenlik

GÜVENLİK, “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” olarak isimlendirilen üç unsurdan oluşur.

Üç unsurdan birinde oluşan aksaklık temel güvenliğin yara almasına neden olur. Bu bütünlüğü sağlayan katmanlar Uç Nokta Güvenliği, Sunucu Depolama Güvenliği, E-posta ve İşbirliği Güvenliği, Ağ Geçidi Güvenliği, Şifreleme, Ağ Güvenliği ve Bulut Güvenliğidir.

Donanım, yazılım, sanal uygulamalar ve hizmet (bulut üzerinde barınan) çözümlerinin de bulunduğu gelişmiş BT güvenliği çözümleri, kurumsal firmaların olmazsa olmazları arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Ürün Portföyü

Ağ Güvenliği

Ağ Güvenliği, bilgisayar ağının güvenliğini ilgilendiren her türlü bileşen ve ağ trafiği ile ilgili kurumsal stratejidir. »

Bulut ve Veri Merkezi Güvenliği

Günümüzde gelişen BT ve Bulut Bilişim teknolojileri şirketlerin kurumsal bilgi güvenliğine çok daha fazla önem vermelerini gerektirmektedir. »

E-Posta Güvenliği

e-Posta Güvenliği bir e-posta hesabı ya da hizmetinin erişim ve içerik güvenliğini sağlamak için kullanılan toplu önlemleri ifade eder. »

Mobil Güvenliği

Mobil Güvenliği taşınabilir cihazların ve bu cihazların bağlandıkları ağların kablosuz bağlantı teknolojisi ile ilişkili tehdit ve güvenlik açıklarından korunmasıdır. »

Uç Nokta Güvenliği

Uç Nokta Güvenliği kurumsal ağ’a dahil olmak isteyen tüm cihazların ağ koruması amacıyla erişim için belirli standartlara uymasının tanımlandığı bir yaklaşımdır. »

Veri Koruması ve Şifreleme

Kurumsal bilgilerinizin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve gizliliğini garanti altına almak konusunda güvenlik üreticileri uç noktadan buluta kadar çözümler sağlamaktadır. »

Web Güvenliği

Her gün milyonlarca kişi web sitelerini ziyaret etmekte, çeşitli programlar aracılığıyla birbirleriyle sohbet etmekte ve bilgisayarlarına çeşitli programlar indirmektedir. »