BIG DATA

Dünyadaki 2,4 milyar internet kullanıcısının, 4,3 milyar e-posta hesabından, her gün gönderdiği 144 milyar e-posta, gezindikleri 650 milyon web sitesi (hem de 50 milyonu son bir yılda eklendi), bu sitelerden 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan Facebook, her gün gönderilen 200 milyon tweet, Google’da her yıl aranan 1,2 trilyon içerik size çevremizdeki verinin ne kadar büyük olduğunu ve sürekli arttığını göstermesi açısından önemlidir.

CLOUD

Bugünkü BT sisteminizde ihtiyaç duyduğunuz yazılım, donanım ve barınma gibi temel ihtiyaçların size uzak bir veri merkezinden internet aracılığı ile servis olarak sunulmasıdır. İlk yatırım maliyeti düşük, güvenilir, sürekli, esnek ve kaynakların doğru yönetildiği bir BT alt yapısı için her büyüklükteki işletmeler BULUT kullanıyor. İşletmeler artık tüm BT alt yapılarını uzmanlara bırakıp, işlerinde katma değer yaratmaya çalışıyorlar.

MOBİLİTE

Saha ekiplerinin tabletle donatılıp satış sunumu yapmalarını beklemekten çok daha fazlasıdır. MOBILITE iş hayatında her hangi bir yere bağımlılığı ortadan kaldırması nedeniyle verimliliği, hızı ve kullanım kolaylığını sağlar. Mobil teknoloji, organizasyonlar, mobil çalışanlar ve müşterileri arasında güçlü bağlantılar kurulmasını sağlar. Bu sayede daha hızlı ve daha iyi iş kararları alınarak çalışan ve müşteri deneyimleri geliştirilir.

SECURITY

GÜVENLİK, “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” olarak isimlendirilen üç unsurdan oluşur. Üç unsurdan birinde oluşan aksaklık temel güvenliğin yara almasına neden olur. Bu bütünlüğü sağlayan katmanlar Uç Nokta Güvenliği, Sunucu Depolama Güvenliği, E-posta ve İşbirliği Güvenliği, Ağ Geçidi Güvenliği, Şifreleme, Ağ Güvenliği ve Bulut Güvenliğidir.

SECURITY

Tümleşik iletişim gerçek zamanlı iletişim servisleri olan anlık mesajlaşma (IM), durum bilgisi, mobil haberleşme, video konferans, veri paylaşımı gibi servislerin ve bunlara ek olarak gerçek zamanlı iletişim servisleri olmayan SMS, sesli mesaj, eposta ve faks gibi servislerin iş süreçleriyle entegre biçimde çalışmasıdır.