SYNOLOGY

Synology Inc. (Taiwan), 2000 yılı Nisan ayında Taiwan'da kurulmuştur. NAS(Network Attached Storage=Ağa Bağlanabilen Yedekleme Üniteleri) ürünleri üretimi gerçekleştirmekte olan firma, kısa sürede kendi teknolojisini geliştiren Dünya ölçeğinde tanınan, bilinen bir şirket haline gelmiştir. Ev, Küçük Ölçekli ve Orta/Büyük İş Kullanıcıları için profesyonel ürünler üretimi firmanın ana iş portföyünü oluşturmaktadır. 7 gün 24 saat erişilebilir destek ve ücretsiz yazılımları ile tüm rakiplerini geride bırakan firma genel müdürlüğü ve üretim tesisleri Taiwan'dadır.

Firmanın geliştirmiş olduğu bir çok yeni teknoloji ve ürün patenti mevcuttur. Synology NAS ürünleri, Disk Station (Disk Ünitesi), Surveillance Station (IP Kamera Görüntüleme ve Kayıt Ünitesi), File Station (Dosya İstasyonu), Audio Station (Müzik ve Ses Ünitesi), Photo Station (Resim ve Blog Ünitesi), Radio Station (Radyo Ünitesi), Download Station (Dosya İndirme Ünitesi), Mail Station (Mail Sunucu), Desktop, Server, Time Backup, iSCSI LUN, iSCSI Target, USB Copy, ADS (Active Directory Server), ACL (Access Client List) gibi modül ve özellikleri barındırır.

Arena olarak 2013 Mayıs ayında Synology firması ile distributorluk anlaşması imzaladık . Gecen seneden bu yana hedeflerimiz dogrultusunda Synology markasının satış miktarı hem artmıştır hemm de markanın bilinirliği yapılan aktivitiler ve ziyaretler sayesinde günden güne artmıştır .

Ürün Portföyü

Depolama

Veritabanı sunucuları ile birlikte farklı tipteki veri depolama cihazlarını birbirine bağlayan, bu cihazlar arasında veri alışverişi sağlayan, yüksek hızlı bir ağdır. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Bulut

İhtiyaç duyduğunuz yazılım, donanım ve barınma ihtiyaçlarının size uzak bir veri merkezinden internet ile servis olarak sunulmasıdır »