RUCKUS

Ruckus Kablosuz Akıllı Kablosuz LAN sistemlerinin yeni nesil oluşturmaya odaklanmış küresel bir Wi-Fi teknolojisi öncüdür. Şirket kurumsal müşterilere dolaylı bant hizmetleri sağlayıcıları ve Akıllı WLAN sistemlerine doğrudan Smart Wi-Fi ürünleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Dünya Ekonomik Forumu tarafından Teknolojisi Pioneer adlı, Ruckus Kablosuz Wi-Fi sinyallerinin aralığını genişletmek ve otomatik olarak çevresel değişimlere uyum ilk Smart Wi-Fi ürünleri ve gelişen teknoloji ile yatırılmaktadır. Onun müşterileri Verizon, AT & T, Time Warner Cable, Deutsche Telekom, ve China Telecom gibi büyük telekomünikasyon servis sağlayıcıları içerir. [ 1 ] Ruckus Wireless William Kiş ve Victor Shtrom tarafından 2004 yılında Sunnyvale, Kaliforniya da kuruldu .Ruckus ZoneFlex ™ ürün adı altında pazarlanan ve tek bir düğümde 500 eşzamanlı bağlantı destekler Wi-Fi Sertifikalı yüksek performanslı 802.11n kapalı ve açık erişim noktaları bir paketi üretmektedir. Its WLAN controllers are marketed under the ZoneDirector™ product name and can support up to 1,000 access points on a single appliance. Onun WLAN denetleyicileri ZoneDirector ™ ürün adı altında pazarlanan ve tek bir cihaz üzerinde 1.000 erişim noktaları için destek olabilirsiniz. FlexMaster™ is a software manager of networks that allows for a user to control multiple WLAN sites from a single interface. FlexMaster ™ Bir kullanıcı tek bir arayüzden birden fazla WLAN sitelerini kontrol etmek için izin veren ağların bir yazılım yöneticisi.

Ruckus Kablosuz kendi erişim noktası teknoloji özellikli yazılım algoritmalarının kontrolü altında özel olarak tasarlanmış dinamik RF yayılan anten sistemi patentini aldı. Değişen çevre koşullarına gerçek zamanlı tepki sayısız performans kritik, düşük-seviye sistem parametrelerini adapte sorumlu - Bu algoritmalar bir uygulama farkında, çapraz katmanlı optimizasyon motoru uygulamak. Sonuç hiç mümkün olandan çok daha düşmanca ortamlarda güvenilir video ve ses taşıma kapasitesine sahip kablosuz bir sistemdir. citation needed Bu akıllı Wi-Fi teknikleri, antenler ve algoritmalar merakla kbeklenen 802.11n standardı tanıyor ki doğal olarak fiziksel katman bağımsız ve böylece adaptasyon olanakları önemli yeni ufuklar koşum iyi hazırlanmış bulunmaktadır

Merkezi silikon vadisinde bulunan Ruckus Wireless firması dunyanın dort bir yanındaki buyuk olçekli kuruluslar ve servis saglıyıcılar taradından kullanılan ileri düzey akıllı wifi teknolojisi ve kablosuz ad sistemleri üretiyor .

2009 ınc 500 sıralamasında en hızlı buyuyen telekom firması olarak gösterilen ve dunya ekonomi forumunda teknoloji öncüsü unvanını alan Ruckus Wireless kuruldugu gunden bugune 33.000 den fazla müşteriye ulastı ve 2013-2014 yılları arasında IDC tarafından lider kurumsal wireless üreticisi unvanını aldı .

Ürün Portföyü

Network

Birden fazla bilgisayarın çeşitli sebeplerden dolayı birbirlerine bağklandığı alt yapıya network denir. »

Wireless

İki veya daha fazla bilgisayar arasında kablo ile oluşturulan yapısal kablo yerine alıcı ve verici cihazlar arasında radyo dalgaları ile iletişim sağlanan bir ağ teknolojisidir. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Mobilite

İş hayatında her hangi bir yere bağımlılığı ortadan kaldırması nedeniyle verimliliği, hızı ve kullanım kolaylığını sağlar »