PROMISE

PROMISE Technology Inc depolama sektöründe tanınmış bir dünya lideri ve ısmarlama veri merkezi, gözetim, bulut için yüksek performanslı depolama çözümleri ve zengin medya pazarlarından lider geliştiricisi. Daima müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz, PROMİSE orta ölçekli işletmeler, yaratıcı profesyoneller, güvenlik entegratörleri ve daha birçok küçük ve büyük işletmeler, karşılaştığı iş sorunlara pratik çözümler sunar dikey pazarlar için yenilikçi depolama çözümleri geliştirmek için bir ün kazanmıştır.

PROMİSE depolama olanaklarını yeniden tanımlayarak ve sanayi ön planda tuttu ve dünya çapında depolama ilgili önde gelen şirketleri ile stratejik işbirlikleri oluşturmak için bize yol açmıştır entegre kalkınma için fırsatlar arayan, açılma yeni veri depolama pazarlar odaklanmıştır. PROMİSE onların dikey pazarlar ve kanallardan bizim teknoloji ve ürünlerimizi satmak için dünyanın en iyi marka şirketler için tercih edilen depolama çözüm sağlayıcısı yapmıştır.

Promise firması üç pazarda yer almaktadır Multimedya cözümleri için DAS ürünleri , gözetleme sistemleri için üretilmiş urunler ve veri depolama sistemleri için geliştirilmiş ürünler Arena olarak iki ay önce distributorluk anlaşmasına vardıgımız firma ile Turkiye pazarında iyi bir yer almayı hedefliyoruz.

Ürün Portföyü

Depolama

Veritabanı sunucuları ile birlikte farklı tipteki veri depolama cihazlarını birbirine bağlayan, bu cihazlar arasında veri alışverişi sağlayan, yüksek hızlı bir ağdır. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Bulut

İhtiyaç duyduğunuz yazılım, donanım ve barınma ihtiyaçlarının size uzak bir veri merkezinden internet ile servis olarak sunulmasıdır »