DELL WYSE

Günümüzde ince istemci teknolojisinin öncü markası olan WYSE Teknoloji, 1981 yılında kurulmuştur. WYSE Teknoloji'nin ürün ailesinde sıfır istemci, ince istemci, bulut istemci ve bunlar için gelişmiş yönetim yazılımları, bunun yanı sıra masaüstü ortamları sanallaştırma, mobil teknolojilere destek ürünleri mevcuttur. WYSE ekosistemindeki veri merkezleri, ağ sağlayıcılar ile ortaklık kurarak müşterilerine güvenli bir bulut ortamına geçmeleri için destek de vermektedir. 2 Nisan 2012 de Dell tarafından satın alınarak Dell in Cloud Client Computing birimini oluşturdular.

Günümüzde Wyse‘ın diğer ince istemcilere göre öne çıkan en önemli özelliklerinden biri ThinOS olarak adlandırdıkları işletim sistemidir. Dünyadaki en güvenli işleim sistemlerinden biri olan ThinOS sanal masaüstü uygulamalarda Citrix®, Microsoft®, VMware® and Dell vWorkspace ile birlikte çalışabilir. Sonuç olarak hangi sanallaştırma platformunu seçerseniz seçin ThinOS size maksimum güvenlik, hız ve esneklik sunacaktır. Ayrıca uzaktan yönetilebilirliği sayesinde IT iş yükünü minimuma indirir. Arena, 2007 yılından bu güne Dell-Wyse tarafında tek distribütördür.

Ürün Portföyü

İnce İstemciler

Yazılım veya bir browser için özel erişimlerle merkezi servera bağlanan basit yapıda, disksiz , katı halde fansız donanımlardan oluşan cihazlardır. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Bulut

İhtiyaç duyduğunuz yazılım, donanım ve barınma ihtiyaçlarının size uzak bir veri merkezinden internet ile servis olarak sunulmasıdır »