DELL SonicWALL

1991 yılında Kaliforniya’da özel bir şirket olarak kurulan ve önemli endüstri analistlerinin övgülerini kazanan ve Gartner Raporlarında Liderler arasında bulunan SonicWALL, Mart 2012’de Dell tarafından gücüne inanılarak satın alınmıştır.

Dell SonicWALL bugün gelişmiş ağ güvenliği, güvenli uzaktan erişim ve veri koruma çözümleri ve servisleri ile milyonlarca kurumsal kullanıcıya, performans ve kapsamlı korumayla elde edilen rekabet üstünlüğünü sunmaktadır.

Dell SonicWALL’un endüstri lideri Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW) ve Birleşik Tehdit Yönetimi (UTM) çözümleri kurumsal müşterilerine daha geniş çözüm olanakları sunmak isteyen iş ortakları için Dell güvenlik çözümleri portföyünü tamamlamaktadır.

Dell SonicWALL ayrıca her ölçekteki kuruluşlar için Güvenli Uzaktan Erişim, e-Posta Güvenliği, Yedekleme-Kurtarma, Yönetim ve Raporlama çözümleri sağlar.

Dell SonicWALL çözümleri gerek büyük kurumsal müşteriler gerekse küçük ve orta ölçekli işletme müşterileri için kullanılabilir.

Türkiye'nin teknoloji devi Arena, Dell SonicWALL'un güvenlik cihazları ve bu cihazlara bağlı yazılım ürünlerinin Türkiye çapında dağıtımını sağlayacak olan bu anlaşma ile Dell SonicWALL markasının tüm ürünlerini iş ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın müşterilerine doğru zamanda ve uygun finansal modeller ile sunuyoruz.

Ürün Portföyü

Ağ Güvenliği

Ağ Güvenliği, bilgisayar ağının güvenliğini ilgilendiren her türlü bileşen ve ağ trafiği ile ilgili kurumsal stratejidir. »

E-Posta Güvenliği

e-Posta Güvenliği bir e-posta hesabı ya da hizmetinin erişim ve içerik güvenliğini sağlamak için kullanılan toplu önlemleri ifade eder. »

Mobil Güvenliği

Mobil Güvenliği taşınabilir cihazların ve bu cihazların bağlandıkları ağların kablosuz bağlantı teknolojisi ile ilişkili tehdit ve güvenlik açıklarından korunmasıdır. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Güvenlik

GÜVENLİK, “gizlilik”, “bütünlük” ve “erişilebilirlik” olarak isimlendirilen üç unsurdan oluşur »