AVAYA

Avaya; tüm dünyada 58 ülkede, 14.000+ çalışanı ile dünyanın teknoloji merkezi olan Silikon Vadisi merkezli bir iletişim devidir. 30 adet global destek merkezi, 11.000+ iş ortağı ile gelişimine her gün devam etmektedir.

Avaya, firmalara rekabet avantajı sağlamak için iş yapış şekillerini geliştirmeye yardımcı olmak adına Akıllı İletişim Çözümlerini sunmaktadır.

Bir milyondan fazla kurum IP Telefon, Birleşik İletişim, Çağrı Merkezi ve İletişim Destekli İş Süreçleri için Avaya çözümlerini tercih etmektedirler. Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerin % 90'ından fazlası da bu listeye dahil durumdadır.

Avaya, eşsiz uygulama, sistem ve hizmet kombinasyonu ile iletişim yöntemlerini basitleştirmekte, diğer üreticiler tarafından sağlanmış olan teknolojilerle uyumlu çalışarak, müşterilerinin mevcut iletişim ağlarının potansiyelinden daha fazla yararlanmalarını sağlamaktadır. Süreçleri daha akıllı hale getirerek müşteri memnuniyetini artırmak amacı ile çalışanları daha verimli, süreçleri daha akıllı hale getirmektedir.

Avaya, Kullanıcıların maliyetini düşürmek amacı ile IP tabanlı teknolojilerdeki uzmanlığını kullanmaktadır, bu sayede kullanıcıların risklerini azaltarak ticari başarılarını arttırmalarında yardımcı olmaktadır.

IP telefon alanında lider firma olarak, müşterilerin iletişim ihtiyaçlarını ve iş uygulamalarını her türlü ağ ve cihaz üzerine entegre ederek yeni değerler oluşturmalarını ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlamaktadır.

Avaya, endüstri ve teknoloji uzmanları tarafından aşağıdaki pazarlarda lider olarak tanımlanmaktadır;

- Kurumsal Telefon Çözümleri alanında dünya genelinde 1 numara
- IP Telefon Çözümleri alanında dünya genelinde 1 numara
- IP Telefon Çözümleri alanında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da 1 numara
- Çağrı Merkezi alanıda dünya genelinde 1 numara
- CPE Bakım Hizmetleri alanında Amerika'da 1 numara

Ürün Portföyü

Haberleşme Sistemleri

Günümüzde her ne kadar en önemli iletişim aracı internet olarak görünse de telefon sistemleri hala en çok kullanılan iletişim araçlarından biridir. »

Network

Birden fazla bilgisayarın çeşitli sebeplerden dolayı birbirlerine bağlandığı alt yapıya network denir. »

ÇÖZÜMLER / HİZMETLER

Tümleşik İletişim

Tümleşik iletişimin amacı iş süreçlerini hızlandırmak, iletişimdeki gecikmeleri azaltmak ve kullanıcılara cihazdan bağımsız çözümler sunmaktır. »